Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Zakończenie roku szkolnego to czas podsumowań, podziękowań oraz pożegnań. W tym roku pożegnali się z gimnazjum uczniowie klasy III b (wych. p. Małgorzata Korczak ), III c (wych. p. Tomasz Sarwiński) i III d (wych. p. Rafał Surmański). Na apelu zostali nagrodzeni ci, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce i wyróżnili się wzorowym zachowaniem. Przyznano tytuł i statuetkę Primus Inter Pares – Weronice Klimkiewicz uczennicy klasy III b za najwyższe wyniki w nauce w ciągu trzyletniej edukacji w gimnazjum. Ciepłe słowo do naszych uczniów skierował Burmistrz Barczewa p. Lech Jan Nitkowski. Łez i wzruszeń dzisiaj było baaaardzo, baaardzo dużo a to także za sprawą p. Lidii Podralskiej, która odchodzi na emeryturę, zgotowaliśmy jej niezapomniane pożegnanie. Podczas apelu pani dyrektor Alicja Sawicka złożyła podziękowania rodzicom, sponsorom i wszystkim, którzy przyczynili się do poprawy jakości pracy i nauki w naszym Zespole Szkół oraz służyli czasem i zaangażowaniem we wszelkich działaniach i imprezach.
Absolwentom życzymy dostania się do wybranych szkół średnich i sukcesów w nauce oraz wytrwałości w dążeniu do realizacji marzeń i życiowych celów. Wszystkim uczniom natomiast życzymy wspaniałych wakacji i zasłużonego odpoczynku.

Do zobaczenia we wrześniu.

DSCN0303

DSCN0473

DSCN0552 DSCN0583